Pakolós és felszolgáló munka az új Stadionban! - Állást kínál - Szombathely

Feltöltő neve: szervezes@biztoskesz.hu
Feltöltés ideje: 2017. november 21., kedd
Hirdető neve: Biztos Kész Kft.
E-mail cím: szervezes@biztoskesz.hu
Kategória
Kedvencekbe!
Pakolós/felszolgáló munkalehetőség a Szombathelyi Stadionban!
Magyarország legújabb, legmodernebb stadionjába keresünk megbízható munkaerőt a rendezvény előkészületi munkáira és gyakorlattal rendelkező pultosokat és felszolgálókat Szombathelyre!
Amennyiben nem rendelkezel vendéglátós tapasztalattal, nem probléma, betanítunk!
Szólj a barátaidnak, és dolgozzatok együtt! Fiúk és lányok, felnőttek és diákok jelentkezését egyaránt várjuk!

Mire számíthatsz, ha velünk dolgozol?
• versenyképes órabér
• jó társaság
• modern munkakörnyezet
• hosszútávú együttműködés lehetősége

Mi lenne a feladatod?
• közreműködés a rendezvény előkészületeiben

Munkavégzés ideje:
• november 25.

Munkavégzéshez szükséges az Egészségügyi kiskönyv.
Jelentkezésedet várjuk a hajnal.szervezes@gmail.com e-mail címre, vagy telefonon a 06 20 222 8581-es telefonszámra!